CHIP dergisi ve Bilge Adam’dan webinar: Sosyal medyada yıldız olun!

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlarda ilerlemenin yollarını bu webinarda konuşuyoruz!

Sosyal medyanın gözde mecralarında ustalıkla ilerlemenin püf noktaları bu webinarda. Hepimizin şu veya bu şekilde kullanmakta olduğu sosyal medya, hem bireyler hem de kurumlar için vazgeçilmez bir iletişim kanalı haline geldi. Artık sesinizi duyurmak için sosyal medya mecralarını kullanmanız şart. Çünkü iş dünyasındaki rakiplerinizin bu alana özel zaman, para ve insan kaynağı yatırımı yaptığı bir ortamda kendinizin veya kurumunuzun bilinirlik, imaj, müşteri memnuniyeti, anlık iletişim gibi gereksinimlerini sosyal medyasız karşılamanızın yolu yok.

Peki, Facebook’tan Twitter’a, Instagram’dan LinkedIn’e, YouTube‘dan Tumblr’a kadar farklı platformlarda nasıl başarıyla ayakta kalacaksınız? Bilge Adam Dijital Medya Eğitmeni Burhanettin Mirzooğlu, sosyal medyada yıldızınızı parlatmanın sırlarını kendine has üslubuyla anlatıyor.

Canlı Yayında gerçekleştirilecek olan bu webinarı izlemek için, 26 Kasım Perşembe günü saat 14:00’da www.chip.com.tr adresine bağlanmak yeterli. Sosyal ağlarda takipçilerinizi artırmanın yolunu arıyorsanız, kaçırmayın!

 

 

Back to site top