Dekorasyon Dünyasına Yepyeni Bir Soluk : Manner

Uzun yıllar bu sektörde önde gelen markalar ile çalışan Ayşegül Temel tarafından kurulan Manner’da ahşap, seramik, metal, cam eşyalar, ipek, keten, pamuk ev tekstili, aydınlatma, mobilya gibi hem perakende hem de kişiye ve mekana özel ürün çalışmaları yapılıyor.

“Kişinin tarzı, hayata karşı tavrı, duruşu o kişinin dış görünümüne olduğu gibi yaşam alanlarını kurgulama biçimine de yansıyor” diyen Ayşegül Temel’in en büyük arzusu, Manner ürünlerinin , sahip olmaktan mutluluk duyulacak, sevilecek, kişinin hayat hikayesinin bir parçası olacak, anlamda kıymetli, uzun ömürlü, kalıcı ürünler olması.

“Stil sahibi bir yaşam hikayesi için eşyalar tasarlıyor, ürettiriyor ve sunuyoruz.” Ayşegül Temel

Manner ürünleri, Tomtom Kaptan Sok. Tomtom Gardens No.8/14 Beyoğlu adresindeki Manner mağazasında.

Ayrıca 9 Aralık Çarşamba günü 11.00 / 20.00 arası Zorlu Center Jamie’s de kurulacak XMAS Pop-up Market’ta…

IMG_1203

AYŞEGÜL TEMEL Hakkında;

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler lisans eğitimi üzerine MBA eğitimi alan Ayşegül Temel kariyer hayatına hazır giyim sektöründe ürün ve marka yöneticisi olarak başladı. Ardından uzun yıllar, Koleksiyon Mobilya Pazarlama Müdürü olarak pazarlama deneyimini tasarım ve mimari ile birleştirme fırsatı yakaladı. Yurt içi ve yurt dışında birçok yaratıcı projeye imza attı. Tasarım ve pazarlama, marka ve pazar arasındaki köprüyü inşaa etti. 2011 yılında Vakko Home Satış ve Pazarlama Direktörü olarak, dekorasyon sektöründeki pazarlama, iletişim ve marka yönetimi deneyimini, moda ve perakende dünyası dinamikleri ile zenginleştirdi. Stratejik pazarlama araçlarının tamamında deneyim sahibi olan Temel, tasarım yönetimi, ilişki yönetimi, görsel ve deneyimsel iletişim alanlarında öncü projelere imza atmıştır.

 

 

Back to site top