Bodrum havaalanında ev konforu

TAV İşletme Hizmetleri ve Mudo Concept, Milas-Bodrum Havalimanı iç hatlar terminalinde yer alan özel yolcu salonu için ortak bir projeyi hayata geçirdi. Bodrum “primeclass” Lounge’da TAV’ın sunduğu ayrıcalıklı seyahat deneyimi Mudo Concept’in tasarımıyla buluşuyor.

Dünya trendlerini, özgün tasarımları ile birleştiren Mudo Concept, “Bodrum’un Kalesi Mudo Concept” sloganı ile Bodrum’daki 9 mağazasının ardından şimdi de Milas-Bodrum Havalimanı’nda bir ilke imza attı. Türkiye’nin ilk ve tek ev konseptli özel yolcu salonu “primeclass” Lounge ile Bodrum seyahatleri ev konforuna kavuştu. TAV İşletme Hizmetleri’nin iç hatlar terminalinde hizmete açtığı özel yolcu salonunun mimari projesi ve dekorasyonunu Mudo Concept üstlendi. “Bodrum evi” konseptiyle tasarlanan 220 metrekarelik özel yolcu salonunda 75 kişi ağırlanabiliyor.

1 3

Yılda yaklaşık 3,9 milyon yolcuya hizmet veren Milas-Bodrum Havalimanı dünyaca ünlü turizm merkezlerine hizmet sağlıyor. TAV İşletme Hizmetleri, Milas-Bodrum Havalimanı’nda yolculara karşılama, uğurlama ve transfer gibi CIP hizmetler de sunuyor. Şirket, “primeclass” markasıyla sekiz ülkede 18 havalimanında işlettiği 30’dan fazla özel yolcu salonunda yılda yaklaşık 2,1 milyon yolcuya hizmet veriyor.

“TAV ile, Türkiye’nin ilk ve tek ev konseptli özel yolcu salonu “primeclass” Lounge’u tasarlayarak, yenilikçi projelerimizin ilkini hayata geçirdik, önümüzdeki dönemde de iş birlikteliklerimizin farklı projeler ile devam edeceğine inanıyorum.” Tarkan Özkan, Mudo Concept Genel Müdürü

Ömer Taviloğlu - Zeynep Kaptan -Meltem Kargı - Serkan Kaptan - Mehmet Kocadon - Fuat Gürel - Vedat Atabek - Tarkan Özkan - İclal Kayaoğlu

Yolcu salonu için düzenlenen açılış davetine Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Milas-Bodrum Havalimanı Kaymakamı Fuat Gürel, DHMİ Milas-Bodrum Havalimanı Başmüdürü Vedat Atabek, Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Taviloğlu ve TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Kaptan katıldı.

 

Back to site top