Banyoda yeni nesil radyatörler

Yaklaşık 50 yıl önce İtalya’nın Toskana bölgesinde kurulan ve yüksek kalitede banyo mobilyası tasarlama amacıyla yola çıkan Antoniolupi, bugün tüm dünyanın en ünlü üreticilerinden biri konumuna gelmiş, bu süreçte ürün gamını da geliştirmiş bir marka. Banyo dolaplarından aynalara, taş küvetlerden duş sistemlerine, aksesuarlardan halıya ve şömine sistemlerine kadar banyoyu bir bütün olarak tasarlama anlayışı içinde çalışmak ve tüm bu sistem içinde yüksek kalitede ürünler sunmak, markanın öncelik verdiği konu başlıkları arasında yer alıyor.

Brian Sinori tasarımı BIT radyatörler, % 100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan yapılmış, monoblok bir ürün. Birincil işlevi ısınma olan, ancak estetik görünümüyle evde dekoratif bir banyo mobilyası gibi sergilenebilen BIT, her mekana adapte edilebilir ve duvarla aynı renkte veya kontrast renkte boyama yoluyla kişiselleştirilebilir. Su versiyonu, elektrikli versiyonu ve kombine su/elektrikli versiyonu bulunan tasarım, havluluğu ile dikey ya da yatay pozisyonda yerleştirilebilir.

Sem Collections hakkında

Sem Collections, uluslararası markalarıyla yaşam alanlarına yeni ve güncel dokunuşlar kazandırmaya devam ediyor. Temsil ettiği imzaları hem Bağdat Caddesi’ndeki mağazasında satışa sunan hem de mimari projelerde kullanan Sem Collections’ın çatısı altındaki markalar arasında Valcucine mutfaklar, Antoniolupi banyolar, Ulivi mobilya, Starpool spa sistemleri, Rimadesio dolap çözümleri, Dornbracht armatür, IPF parke, Devon&Devon vitrifiye ve Lualdi kapılar yer alıyor. www.semcollections.com

Sem Collections;

Bağdat Cad., 212/4, Çiftehavuzlar, Kadıköy, İst.

Tel: (0216) 478 00 00.

 

 

Back to site top