2015’te mint yeşili öne çıkıyor

Yeniliklerin, başlangıçların ve arınmanın simgesi olan yeni yılda, evinizde yapacağınız küçük dokunuşlar için Jotun’un Global Renk ve Trend Uzmanı Lisbeth Larsen, Jotun’un Denge konsepti altında tasarlanan 2015 Global Renk Koleksiyonu’ndan esinlenerek ruhunuza iyi gelecek önerilerde bulundu.

Jotun’un Derin Sadelik, Taze Başlangıçlar ve Doğal Güzellik temaları altında hazırlanan 2015 Global Renk Koleksiyonu’nda esinlenen yatak odaları, salon, oturma odası, antre ve koridorlar için sunulan öneriler şöyle;

Yatak odaları:

Yatak odalarımızda biten güne veda edip, yeni bir güne başlıyoruz. Yenileyici etkisiyle mavi-yeşil tonları yatak odaları için çok uygun bir seçim olarak sunuluyor. ‘Taze Başlangıçlar’ın pastel tonlarıyla sükunet ve ferahlığı bir arada hissedebilirsiniz. Yatak odası için pastel ve zarif bir mavi-yeşil tonu olan Jotun 7163 Minty Breeze’i kullanabilirsiniz. Tercihini biraz daha romantik tonlardan yapmak isteyenler için, ‘Doğal Güzellik’ten Jotun 10580 Soft Skin rengi mülemmel bir seçim olacaktır.

Antre ve Koridorlar:

Evinizin girişinde ve koridorda, ‘Doğal Güzellik’ten bir renk kullanmaya ne dersiniz? Evinize bambaşka bir hava katmak için pastel ve uçuk bir pudra tonu olan Jotun 2024 Senses’i deneyebilirsiniz. Duvarlarınızdaki tablolarla da çok yakışacaktır. Süpürgeliklerinizde ise Jotun 9918 Classic White gibi bir beyaz tonu kullanarak, eve ilk girdiğiniz anda zarafeti ve güzelliği yaşayabilirsiniz.

Salon ve Oturma Odaları:

Salonunuzda bir değişiklik yapmak istiyorsanız, öncelikle mobilyalarınızın rengine bakmalısınız. Mobilyalarınızdan ve aksesuarlarınızdan yola çıkarak, duvarlarınızda yeni renkler deneyebilirsiniz. Ever evinizde ‘grej’ gibi ara tonlar hakim ise, ‘Derin Sadelik’ten açık gri tonlarını tercih edebilirsiniz. Jotun 1973 Objective ve Jotun 1624 Skylight’ı bir arada kullanabilirsiniz. Kanepeleriniz bej tonlarındaysa, Jotun 10579 Complexion veya Jotun 10578 Misty Shadow tonlarını deneyebilirsiniz.

Back to site top