Anne-Bebek dünyasının yeni yıldızı: 2 Stories

“Küçük insanlar için büyük fikirler”

Çocuk ve bebek odalarında standart dekorasyon anlayışının ve renklerinin dışına çıkarak,  farklı ürün gruplarıyla, farklı malzeme ve dokuları birleştirerek, fark isteyen müşteri kitlesini hedefleyen 2 Stories Baby & Kids markası, çocuk ve bebek odalarında A’dan Z’ye her türlü ihtiyacı ve görsel bütünlüğü karşılamak amacıyla Eylül ayında hayata geçti. Çocuk ve bebek mobilyaları, tekstil ürünleri, tavan-duvar ve masa üstü aydınlatmaları, tablo ve aynalar, oyun masa ve sandalyeleri, raflar, askılar, oyuncak ve dönenceler gibi ürünlerin yanında; her geçen gün farklı ürün gruplarını (halılar, perdeler, amerikan servisleri ve seramik ürün grupları, havlular) koleksiyonunun içine katmaya devam ediyor. Ayrıca müşteri talepleri doğrultsunda kişiye özel mobilya ve aksesuar çalışmaları ile proje bazlı hizmet de veriyor.

IMG_0004_5

IMG_0023_3

“Küçük insanlar için büyük fikirler” mottosuyla hayata geçirilen markanın arkasında yıllarca Mudo A.Ş’nin ve markaya ait tüm alt markaların mağaza mimari tasarım ve uygulamalarını, vitrin tasarım ve uygulamalarını, mağaza içi düzenlemelerini, Mudo Concept markasına ait katalog çekimlerini ve organizasyonlarını gerçekleştiren tasarımcı Sandra Arslanoğulları var.  2 Stories, çocuk ve bebek ürünleri odaklı, geniş ve farklı  ürün gamı içerisinde satış yapmayı hedefleyen ilk online kişisel satış kanalı.

IMG_0217-kopya-2

“Hayatımızın içindeki estetik detaylara verdiğimiz önem, aile üyelerine yeni bir bireyin katılımıyla aynı şekilde devam eder. Biz de bu bakış açısıyla yaratıyoruz ürünlerimizi. Sevdiğimiz benimsediğimiz yaşam tarzının daha küçük ölçeklisini, hayatımıza yeni dahil olan minik çocuklarımız için tekrar tasarlıyoruz.”

Sandra Arslanoğulları

IMG_0012_3

www.2-stories.com internet sitesi dışında  www.unnado.com , www.butikbebe.com , Facebook: 2 Stories, IG: 2_stories_2, P: Sandra Arslanoğulları/2 Stories kanallarından markaya ait ürünlere ulaşabilirsiniz. 2 Stories belli dönemlerde Unnado ve butikbebe ile çok yakında da Pera bulvarı ve Zet ile de kampanyalara başlayacak.

yenidogan

Sandra Arslanoğulları Kimdir?

İsveç’te doğup, İstanbul’da büyüyen, İsveç’li bir anne ile Türk bir babanın ortanca çocuğu olarak, İstanbul Teknik Üniversitesinden tasarımcı olarak mezun oldu. Elin adında bir kız ve Aren adında bir erkek çocuk annesi. 2002 yılında girdiği Mudo’da tasarımcı, Kreatif Direktör ve Genel Müdür Yardımcısı sıfatlarıyla 13 yıl boyunca çalıştıktan sonra edindiği parekende tecrübesini en sevdiği meslek olan “annelik” ile birleştirerek 2 Stories markasını yarattı.

Back to site top