Maison Française ve Altıncı Cadde’den 2015’e keyifli karşılama

2345678

2015 yılında Türk dekorasyon dergiciliğindeki 20. yılını kutlamaya hazırlanan Maison Française ve online dekorasyon ürünleri satışında sektör lideri konumunu kurulduğu günden beri elinde tutan, son 1 yıldır açtığı mağazalarla da adından söz ettiren Altıncı Cadde; Trump AVM’deki mağazada verdikleri yeni yıl davetinde mimar ve tasarımcılarla bir araya geldi.

 Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner ve Elif Dürüst’ün ortaklığında süreli kampanyaları satışa sunan bir alışveriş sitesi olarak 2012 mart ayında yayın hayatına başlayan Altıncı Cadde, 2013’te e-ticaret bölümünü hizmete sokmuştu. 3 yıllık online satış tecrübesini son 1 yıl içinde açtıkları üç mağaza ve 2015’in ilk günlerinde kapılarını açacak olan Nişantaşı mağazası ile pekiştiren marka, kalite anlayışını ön planda tutarak yarattığı kolay ve keyifli alışveriş konseptiyle Türkiye bir ilk. 1995 yılında ünlü Fransız dekorasyon dergisi Maison Française’in dünyadaki tek yabancı edisyonu olarak Türkiye’de yayımlanmaya başlayan Maison Française ise 2015 Ocak ayında sektördeki 20. Yılını kutlayacak.

Altıncı Cadde’nin Trump AVM’deki mağazasının keyifli atmosferinde gerçekleştirilen etkinlikte misafirler sektörün genelinde altincicadde.com isimli dekorasyon alışveriş portalıyla tanınan markaya ait ürünleri deneyimleme ve satın alma fırsatı buldular. Ev sahipliğini Hanzade Doğan Boyner, Elif Dürüst ve Maison Française dergisi Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen’in yaptığı davete Şirin Yalçın, Gül Dürüst, Aylin Tahincioğlu ve Esra Dinçkök gibi cemiyet hayatının ünlü isimlerinin yanı sıra Ertuğrul Özkök, Mehmet Y. Yılmaz gibi önemli gazeteciler de ilgi gösterdi. Gökhan Avcıoğlu, Çağlayan Tuğal, Emrah Sevimlisoy, Selim Şenok, Neptün Öziş, Hasip Özbudun, Hakan Yürüoğlu, Elif Kınıkoğlu, Emre Evrenos, Nazar Şigaher, Anna Fresko, Aslıhan Ekitmen gibi mimar ve tasarımcıların da aralarında bulunduğu davetliler DJ Tolga Saka’nın yeni yıla özel setiyle keyifli vakit geçirdiler.

Back to site top