Akaretler Sıraevler’de Maison Française ve Derin sesleri

İstanbul’un popülaritesi gün geçtikçe yükselen lokasyonlarından Akaretler Sıraevler, dekorasyon ve tasarım dünyasının lider dergisi Maison Françise ve ünlü tasarım markası Derin Design’in ortaklaşa düzenlediği keyifli bir sokak partisine ev sahipliği yaptı. Tasarımcıların, mimar ve dekorasyon dünyasının özel isimlerinin katıldığı happy hour partide keyifli dakikalar yaşandı.

Maison Française ve Derin, yılbaşından hemen önce dostlarıyla bir araya gelerek Akaretler Sıraevler’de bir sokak partisi düzenledi. Partiye, tasarım, mimarlık ve dekorasyon camiasından birçok ünlü isim davetliydi. Derin Design’in Şubat’ta açılması planlanan Akaretler Sıraevler’deki yeni mağazası önünde 24 Aralık gecesi düzenlenen partiye ev sahipliği yapan Maison Française ekibi ve Sarıyer Ailesi’nin yanı sıra Serdar Bilgili, Joelle Hançerli, Ahmet Alataş, Arif Özden, Alper Böler, Gökhan Avcıoğlu, Bülent Özden, Sema Topaloğlu, Yalın Tan, Jeyan Ülkü, Atilla Kuzu, Gaye Çevikel, Ali Bakova, Mahmut Anlar gibi isimler renk kattı.

İstanbul’un yeni yaşam ve sanat merkezi, Avrupa’nın ikinci büyük renovasyon projesi olan Akaretler Sıraevler’de tasarım, mimarlık ve dekorasyon dünyasının ünlü isimlerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen partinin dekor düzenlemesini KM Events/Meltem Tepeler üstlendi. Organizasyon şirketi, kırmızı uçan balonlarla misafirleri eğlendirdi. KM Events ayrıca, büyük mumlarla mekânın atmosferinde fark yarattı. Misafirler gece boyunca Kavaklıdere’nin özel şaraplarının tatma şansını da yakaladı. Türkiye’nin önde gelen şarap üreticisi Kavaklıdere, İnci damlası, Pembe Köpük ve 2010’da San Francisco International Wine Competition’da Altın Madalya alan Vin-art Kalecik Karası Syrah gibi özel ürünlerini misafirlerin beğenisine sundu. Le Pain Quotidien lezzetli fingerfood’larıyla organizasyonun yiyecek işlerini üstelendi. Partinin ses ve ışık sistemlerin düzenlenmesi ise Gramofon/Ertan Çeliker’e ait.

Maison Française ekibinin de tam kadro katıldığı gece, yeni yıldan hemen önce Akaretler Sıraevler’deki son eğlence olma özelliğini de taşıyor. Davetliler, saat 21.30 itibariyle Hello! dergisi ve Bilgili Holding’in birlikte düzenlediği Akaretler Sıraevler sokak partisinde “Caprice The Show”un canlı performansları ve DJ Salih Saka’nın keyifli müzikleri ile eğlendiler.

Back to site top