Jotun’la Ahşabın Doğal Güzelliğini Ortaya Çıkarın!

Güzel ve doğal görünümüyle, ahşabın hakim olduğu mekanlarda yaşamanın çok özel bir duygusu var. Bu duyguyu uzun süre yaşayabilmek için, ahşabın doğru bir şekilde korunması çok önemli. Jotun Boya’nın yeni ahşap koruyucu koleksiyonu “Trebitt”le ahşabın doğal görünümünü ortaya çıkıyor.

Ahşap dokular için özel olarak renk ve trend uzmanları tarafından geliştirilen özel renk koleksiyonu, doğada karşımıza çıkan tonlardan oluşuyor.

Jotun_Danmark-009504 copy

Doğayla Uyumlu Mekanlar:

Doğru renk seçimi için, doğadaki renk geçişleri bize çok önemli bir ipucu sağlıyor. Evlerimiz için en doğru renkler, mekanlarımızın çevresindeki renk geçişlerinde saklı. Mekanlarımızı çevreleyen doğada gördüğümüz tonları, Trebitt ile mekanlarımıza da uyarlayabiliyoruz.

Doğa da bizler gibi devinim içinde. Her mevsim farklı hisler, her mevsim farklı renkler.. Koleksiyondaki renkler, sunduğu geçişlerle hem yaz hem de kış aylarında çevreyle uyumu yaratmak üzere tasarlanmış.

 

Jotun_Norefjell003 copy

Uyumlu Tonlar:

Doğru ve uyumlu bir renk seçimiyle evinizin en sevdiğiniz kısmını öne çıkarabilirsiniz.

Modern mimaride gri ve tonlarına olan ilgi devam ediyor. Ahşaplarınızda da şeffaf bir dokunuşla gri tonlarına atıfta bulunabilirsiniz. Özellikle denize yakın mekanlarda, tercih edeceğiniz gri tonları ahşaplara çok yakışacaktır.

 

Jotun_GG940404_justert-kastanje copy

İlk günkü gibi:

Bir çoğumuz ahşabın bakımının zor olduğunu düşünüp kullanmaya çekiniyoruz. Doğru bir bakım ve ürün seçimi ahşap yapılara uzun ömür kazandırır. Güneş ışınlarına maruz kalan ahşaplara karşı dayanıklılık sağlayacak çözümler seçilmeli. Yenilenmiş formülü ile Trebitt, ahşap yüzeylerin yıllarca güzelliğini korumasını sağlar.

 Jotun.com.tr

Boyafikirleri.com.tr

Back to site top