Paola Navone’den Crate and Barrel’a özel koleksiyon

Dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Paola Navone’nin sofra takımları ve aksesuarlarının yanı sıra masa ve sandalyelerden oluşan özel koleksiyonu, Ağustos ayı itibariyle Crate and Barrel mağazalarında yerini aldı.

İstanbul, 05 Ağustos 2014 – Amerikan mobilya, dekorasyon ve ev aksesuarı perakende zinciri Crate and Barrel için, dünyaca ünlü tasarımcı Paola Navone’nin özel olarak tasarladığı Como, Riviera ve Mallorca serileri, Ağustos ayı itibariyle tasarım severlerin beğenisine sunuluyor. Mimar, tasarımcı, görsel yönetmen, iç mimar, sanatçı ve proje yöneticisi kimliklerine sahip olan Navone, imzasını attığı koleksiyonda farkını hissettiriyor.
Mavi ve beyaz eşleşmesiyle Akdeniz esintisi taşıyan ve tasarımcısının renkli dünyasını yansıtan koleksiyondaki yemek takımları, çatak-bıçak setleri, tepsiler ve aksesuarların yanı sıra masa ve sandalyeler, yemek yeme ritüelini ayrıcalıklı bir keyfe dönüştürüyor. Paola Navone’nin Akdeniz’in renkleri ve güzelliğinden ilham alarak hazırladığı özel koleksiyonu, Türk kültürünün izlerini taşıyor. “Fatma’nın Eli” formundaki tepsileri ve nazar boncuğunun mavisinden esinlenerek süslenen sofra takımlarıyla koleksiyon, dünya çapında büyük ilgi görüyor.
Crate and Barrel, zarif şehir stilini özel tasarımlarla yaşam alanlarına taşımak isteyenleri, Zorlu Center ve Akasya Acıbadem mağazalarında bekliyor.

Back to site top