Konfor duygusu yüksek, detaylarda zenginleşen yeni Hamam Koleksiyonu

 

HAMAM, PARİS DESIGN WEEK’TE TANITTIĞI 2015 KOLEKSİYONU İLE YENİ NESİL KONFOR DÖNEMİNİ BAŞLATIYOR

Son yıllarda global olarak podyum ve dekorasyon dünyasını yöneten ‘doğallık’ trendi,  toplumsal hayatı ve ev yaşamını daha organik, sağlıklı ve bilinçli bir yaşam düzenine taşıyor. Üretimini bu çizgiyi koruyarak yapan ve onu stilize eden tasarımlarla geliştiren markalar, neredeyse geleceği kurguluyorlar.

Türkiye’deki güçlü tekstil endüstrisinin tasarım nosyonunu, uluslararası arenalara taşıyan ve girdiği pazarlarda çok beğenilen Hamam, 2015’in son sezonuna hem ürün gamını daha rafine ve zarif bir çizgiye taşıyarak hem de Türkiye pazarındaki ulaşım noktalarını artırmayı hedefleyerek giriyor. Markanın 2015 sonbahar-2016 kış koleksiyonundaki yaşam alanı, yatak odası ve banyo tekstili ürünleri, bu mottoyla hazırlanmış: Sadeleşen detaylar, birbirini tamamlayan renkler, Hamam marka duygusunu tanımlayan formlar…

Günümüz ‘kendine ait zaman ve alan yaratma’ üzerine odaklanmış ev yaşamında, yenilenmek ve tazelenmek isteyen kullanıcılara seslenen Hamam’ın yeni koleksiyonu ilhamını Fransa ve İtalya provans’ından almış. Telaşsız, mutlu bir Akdeniz hayatını tanımlayan koleksiyona ince bir klasizm ve güçlü natüralizm duyguları hakim. Taş, kül ve kum renklerinin lavanta ve seledon renkleriyle buluştuğu koleksiyon, nevresim setlerinden paspaslara ipek sabahlıklardan ve kaşmir throw’lara kadar uzanan geniş bir ürün grubunu kapsıyor.

‘Konfor duygusu yüksek, detaylarda zenginleşen’ bu koleksiyonu tanımak için yapmanız gereken şey çok basit: Zamanı durdurmak.

 

Hamam İstanbul

Addresistanbul Alışveriş Merkezi

Halide Edip Adıvar Cad. Çiftecevizler Deresi Sok. No:4, Şişli, İstanbul.

Tel: +90 212 221 47 37.

www.hamam.com.tr

Back to site top