Bu sezon bunlar ön planda: Oxford ekoseleri, örgüler, balıksırtı

Sonbahar-kış sezon koleksiyon yeniliklerini Paris’teki Design Week kapsamında gerçekleşen Maison&Objet fuarında sergileyen Casual Avenue, İngiliz ve Amerikan country atmosferinin detaylarını kent evlerine taşıyor.

Casual Avenue karakterinin omurgasında Oxford ekoseleri, örgüler, balıksırtı gibi aristokrat ve sportif country tarzının anahtar desen kodları duruyor. Bu grup sonbahar-kış aroması taşımakta ve tümü birbiriyle kombine edilebiliyor. Öte yandan keten renkleri üzerine yapılan çizgiler ve zig-zaglar, lettering (harfleme) desenleri, pötikareler ise Casual Avenue ilkbahar-yaz evlerini yansıtıyor. Büyük resme baktığımızda ise kararlı, kendi kurallarını koymayı seven ve doğa enerjisi yüksek bir Casual Avenue profilini görüyoruz.

Yeni koleksiyonunu Eylül 2015’te düzenlenen Paris Design Week/Maison&Obje Fuarı’nda sergileyen Casual Avenue, global anlamda karşılığını bulan bir tarza sahip olmanın karşılığını bir kez daha aldı. Oldukça ilgi gören yeni stand ve yeni ürünler, önümüzdeki sezonun ‘özgürlüğüne düşkün’ evlerine net bir cevap veriyor: Yola çıkıyoruz çünkü yeni anılar yaratacağız!

 www.casualavenue.com

Back to site top