TOG.Concept’in kitabı çıktı!

Mudo Concept, Toplum Gönüllüleri Vakfı, Trump Towers ve Maison Française dergisi işbirliğiyle bir araya gelen 12 ünlü isim ve 12 mimar, bir sosyal sorumluluk projesi olan “TOG. Concept”e destek vermek amacıyla dekore ettiği hayal evleri ölümsüz bir esere dönüştürüldü.

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın sokakta çalışan çocukların, sosyal aktiviteler aracılığıyla kendi potansiyellerini keşfetmelerini, özgüven kazanmalarını ve bu sayede toplumsal yaşama katılmalarına yardım eden “Sokak Lambası” projesi kapsamında geliştirilen TOG. Concept ile 12 ünlü isim ve 12 mimar birlikte dekore ettiği hayal evlerini geçtiğimiz yıl 22 gün boyunca Trump Towers’ta ziyaretçilerle buluşmuştu.

Türkiye’nin önde gelen 12 ünlü mimarının, 12 ünlü ismin zevkine ve seçimlerine uygun olarak Mudo Concept ürünleriyle dekore ettiği dairelerin sergilenmesi ile destek verilen proje, Maison Française dergisinin katkılarıyla Mudo Concept tarafından yayımlanan “TOG. Concept 12 Mimardan 12 Ünlü Evi” eseriyle ölümsüzleşirken, satışından elde edilen gelirin tamamı Toplum Gönülleri Vakfı’na bağışlanıyor.

Sokaklarda çalışan ve yaşayan çocuklarımızın toplum ile yeniden bütünleşmelerine ve sosyalleşmelerine yardımcı olmayı hedeflediğimiz bu projeye siz de katkıda bulunarak aydınlık bir geleceğe ışık tutabilirsiniz.

50 TL’ye satılan kitaba Mudo mağazalarından ulaşmak mümkün.

Back to site top