Crate and Barrel ve Maison Française’den mimar ve tasarımcılara özel davet 2014

2 3 4 5 6 7 8 9

Amerikan mobilya, dekorasyon ve ev aksesuarı perakende zinciri Crate and Barrel, Maison Française dergisi işbirliğiyle Zorlu Center mağazasında gerçekleştirdiği özel bir davetle Türk mimari ve tasarım dünyasına “Merhaba” dedi.

Crate and Barrel Türkiye ve Rusya CEO’su Nur Akgerman ve Masion Française Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen ev sahipliğinde gerçekleştirilen gecede davetliler keyifli dakikalar geçirdi. Crate and Barrel’ın canlı ve günlük hayata damgasını vuran zarif şehirli stiliyle mimar ve tasarımcıların buluştuğu gecede, tasarımcı ve mimarlara özel ayrıcalıklar sunan “Designer Rewards“ kartın tanıtımı da gerçekleştirildi. Ev, ofis ve dış mekânları daha keyifli ve kullanışlı hale getirmek için tasarım ve işlevselliği ilham verici önerilerle sunan Crate and Barrel’ın Zorlu Center mağazasının terasında gerçekleştirilen davet için Maison Française dergisi Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen’in belirlediği 2015 dekorasyon trendleri çerçevesinde dergi stilistleri tarafından oturma köşeleri düzenlendi ve konuklar geleneksel davet düzeninin yanında ev atmosferinde sohbet etme imkanı buldu.

Türk mimarlık, dekorasyon ve tasarım sektörünün yoğun ilgi gösterdiği geceye; Doğan-Hayzuran Hasol, Gökhan Avcıoğlu, Haluk Yorgancıoğlu, Derin Sarıyer, Ali Somer, Ayşe Torfilli, Atilla Kuzu, Levent Çırpıcı, Jale Kulin, Durmuş Dilekci, Barbara Pensoy, Hakan Helvacıoğlu, Sema Topaloğlu, Cem ve Yıldırım Kocacıklıoğlu, Aykut Erol, Kunter Şekercioğlu, Yasemin Arpaç, Deniz Duru, Tuncer Çakmaklı gibi tasarım ve mimarlık dünyasına yön veren isimler davetliydi.

Zorlu Holding Yönetim Kurulu üyesi Olgun Zorlu ve eşi Berrin Zorlu, DYH Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Soner Gedik ve eşi Yeşim Gedik’in de katıldığı davette Crate and Barrel Türkiye ve Rusya CEO’su Nur Akgerman, Pazarlama Danışmanı Mehmet Üçdoğan, Satınalma ve Ürün Direktörü Nuray Keskin, Zorlu Center Mağaza Genel Müdürü Lale Hasman, Maison Française dergisi Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen ve dergi ekibi, misafirlerle bire bir ilgilendi. DJ Suat Ateşdağlı’nın hareketli müziği eşliğinde gün batımından başlayıp akşam saatlerine kadar süren davet, sezonun ilk mimar buluşması olarak hafızalara kazındı.

Back to site top