YARIŞMA DUYURUSU: #maisonfrancaiseilekirmizikosem

KATILIM ŞARTLARI

#maisonfrancaiseilekirmizikosem yarışması, katılımcıların instagram üzerinden 05 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında katılabilecekleri ve Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. (DB) ve A ve D Perakende ve Dış Tic A.Ş. işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen fotoğraf paylaşımına dayalı ödüllü bir yarışmadır.  Her bir katılımcı aşağıda belirtilen şartlar dahilinde iş bu yarışmaya katılabilir.

1.         Katılımcılar 05.02.2014 – 28.02.2014 tarihleri arasında işbu yarışmaya katılabileceklerdir.

2.         Katılımcılar, istedikleri ürünlerle “kırmızı rengin hakim olduğu” iç mekan düzenlemelerinin fotoğraflarını #maisonfrancaiseilekirmizikosem hashtag’iyle kendilerine ait instagram hesapları üzerinden paylaşıma sunmak kaydı ile yarışmaya katılımı gerçekleştirmiş olacaktır.

3.         28.02.2014 tarihinde yarışmanın sonlanmasından sonra DB editörleri ve Habitat stil direktörü tarafından oluşturulacak jüri tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda en iyi 10 fotoğraf belirlenmek suretiyle yarışma tamamlanacaktır.

4.         Fotoğraf 1.000TL (bintürklirası) değerinde Habitat Türkiye Mağazaları’ndan ve 06-30 Mart 2014 tarihleri arasında kullanılmak üzere hediye çeki, dereceye giren ilk 10 fotoğraf sahiplerine ise, Nisan-Eylül 2014 ayları arasında geçerli olacak 6 (altı) aylık Maison Française dergisi ücretsiz aboneliği verilecektir.

5.         Yarışmanın kazananları 05.03.2014 tarihinde;

Maison Française resmi web sayfası:

www.maisonfrancaise.com.tr

Maison Française sosyal medya hesapları:

facebook/MaisonFrancaiseTurkey

twitter/MF_Turkiye

instagram/maisonfrancaiseturkey

pinterest/mfturkey

ve Habitat Türkiye sosyal medya hesabı:

facebook/habitatturkiye

adreslerinde online olarak açıklanacaktır.

6.         Katılımcıların 18 yaşını doldurmuş ve/veya T.C. vatandaşı olma zorunluluğu bulunmaktadır.  18 yaşından küçüklerin, yarışmaya velileri ve/veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları veya katılmalarından DB ve Habitat sorumlu tutulamaz. 18 yaşından küçük olup dereceye giren katılımcıların ödülleri verilmeyecektir.

7.         Yukarıda açıklanan usullerde yarışmayı kazanan katılımcıya verilecek Dergi Aboneliği DB tarafından gerçekleştirilecek olup, dergiler 6 ay boyunca ücretsiz olarak kazanan katılımcının adresine posta yolu ile gönderilecektir. Birincilik ödülü olan 1.000TL (BinTürkLirası) değerinde Habitat Türkiye Mağazaları’nda kullanılacak hediye çekinin verilmesinden Habitat sorumlu olup, çek’in kullanım koşulları Habitat’a ait genel kurallara tabidir.

7.1. Hediye çeki, kişiye özel olup; 06-30 Mart 2014 tarihleri arasında kullanılmaması halinde geçerliliğini yitirecektir.

7.2. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

7.3. Çek indirimli ürünlerde geçerli değildir.

7.4. Çekin kullanım koşulları üzerinde yazıldığı gibidir.

7.5. Çek Habitat’ın Türkiye mağazalarında geçerlidir.

8.         Katılımcılar suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerik taşıyan hiçbir ileti veya bilgiyi iletemez. Bu tür bir gönderimlerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran ileti veya bilgiyi gönderen katılımcıya aittir.

9.         Katılımcılar yukarıdaki belirtilen yarışma şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Yarışma şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. Bu koşullarda belirlenmeyen diğer hususlarda karar yetkisi ve yarışma içeriğinin tüm hakları münhasıran DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.’ye ait olacaktır.

10.       Yarışmaya DB ve A ve D Perakende ve Dış Tic A.Ş. çalışanları ile yakınları katılamaz.

Back to site top