“360 DERECEDEN AŞK” FESTİVALİ “AŞIK DOĞA” TEMASIYLA BAŞLIYOR!

İstanbul Şubat Ayında “Aşk”ın Merkezi Olacak

İstanbul, meraklılarının heyecanla beklediği 360 Dereceden Aşk Festivali için geri sayıma geçti. Yedinci kez rüya gibi bir Şubat ayına imza atmaya hazırlanan festivalin bu yılki teması “Nature in Love-Aşık Doğa”. Festivalin yaratıcısı, küratör Işık Gençoğlu’nun AŞK ve BARIŞ çağrısı 10 Şubat 2015’ten 15 Şubat 2015’e kadar tüm dünyada yankılanacak, İstanbul’da vücut bulacak. Birbirinden renkli etkinliklerle, çok özel sergiler ve yine büyük sürprizlerle Aşk’ın her hali İstanbul’da yaşanacak.

İstanbul’un çok farklı mekanlarında şubat ayı boyunca gezilebilecek sergilerin yanında festival’in bu yıl bir de sürprizi var; “Lover’s Bazaar”. Işık Gençoğlu, “Sadece üç gün, 12-13-14 Şubat tarihlerinde çok önemli tasarımcıların standlarıyla Tomtom Gardens, sevgiliye alışveriş yapmak isteyenler için adeta bir Pazar alanına dönüşecek. Elde edilen gelirin bir bölümü ise İstanbul Yaratıcı Endüstriler Derneği’ne bırakılacak.” sözleriyle tanımlıyor “Lover’s Bazaar”ı. Lover’s Bazaar’ın ilginç bir diğer özelliği ise kendisine gelir elde etmek isteyen diğer STK’lara da kapılarının açık olması. İsteyen kendi standını açarak derneğine ek gelir elde edebilecek.”

360 Derece’den Aşk Festivali’nin olmazsa olmazı, 13 Şubat Partisi bu kez “Romantik Film Tadında Aşk” temasıyla Moda’daki 360 Restoran’da aşıkları ve aşka inananları bir araya getiriyor. Caz konseriyle renklenecek parti kapılarını İstanbul’un tüm aşıklarına açıyor.

14 Şubat sabahı ise festival tutkunları Pera Palace Jumeirah otelde, dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay konserinde buluşuyor.

Birbirinden değerli sergileriyle, âşıkları buluşturacak, aşkı her haliyle yaşatan etkinlikleriyle İstanbul’u mesken tutacak “360 Dereceden Aşk Festivali”, 10 Şubat 2015 Pazartesi günü görkemli bir gala gecesiyle tarihi Mısır apartmanının terasında, 360 Restoran’da başlayacak ve 15 Şubat 2015 Pazar gününe kadar İstanbul’a aşkı yaşatacak. Etkinlik kapsamındaki tüm sergiler ay sonuna kadar devam edecek.

www.istanbulconcept.com

lov_e_card_rev_HR_0302_01 (1)

Back to site top