Katılım Şartları

KATILIM ŞARTLARI

#kışsofrası Yarışması, katılımcıların sadece instagram üzerinden 01.01.2016 – 31.01.2016  tarihleri arasında katılabilecekleri ve Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. (DB) ve Paşabahçe Mağazaları A.Ş. işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen fotoğraf paylaşımına dayalı ödüllü bir yarışmadır. Her bir katılımcı aşağıda belirtilen şartlar dahilinde işbu yarışmaya katılabilir.

  1. Katılımcılar 01.01.2016 – 31.01.2016 tarihleri arasında işbu yarışmaya katılabileceklerdir.
  2. Katılımcılar, istedikleri ürünlerle kendi evlerinde kendi yarattıkları sofraların fotoğraflarını #kışsofrası hashtag’iyle ve @maisonfrancaiseturkey ve @pasabahcemagazalari etiketlerini ekleyerek kendilerine ait instagram hesapları üzerinden paylaşıma sunmak kaydı ile yarışmaya katılımı gerçekleştirmiş olacaktır. Paylaşımın geçerli olması için #kışsofrası, @maisonfrancaiseturkey ve @pasabahcemagazalari etiketlerinin hepsinin yazılmış olması gerekmektedir. Yanlış yazılmış etiketler sebebiyle doğacak zarardan Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. (DB) ve Paşabahçe Mağazaları A.Ş. sorumlu değildir.
  3. 31.01.2016 tarihinde yarışmanın sonlanmasından sonra DB editörleri ve Paşabahçe Mağazaları A.Ş. tarafından oluşturulacak Jüri tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda en iyi 10 fotoğraf, ardından  birinci olan fotoğraf belirlenmek suretiyle yarışma tamamlanacaktır.
  4. 1. olan fotoğraf sahibine 1.000TL (bintürklirası) değerinde Paşabahçe Mağazaları’nda kullanılmak üzere hediye çeki, dereceye giren ilk 10 fotoğraf sahiplerine ise, Mart- Ağustos 2016 ayları arasında geçerli olacak 6 (altı) aylık Maison Française dergisi ücretsiz aboneliği verilecektir.
  5. Yarışmanın kazananları 07.02.2016 tarihinde www.maisonfrancaise.com.tr, www.pasabahcemagazalari.com, www.facebook.com/MaisonFrancaiseTurkey, twitter.com/MF_Turkiye, instagram.com/maisonfrancaiseturkey instagram.com/pasabahcemagazlari adreslerinde online olarak açıklanacaktır.
  6. Katılımcıların 18 yaşını doldurmuş ve/veya T.C. vatandaşı olma zorunluluğu bulunmaktadır. 18 yaşından küçüklerin, yarışmaya velileri ve/veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları veya katılmalarından DB ve Paşabahçe Mağazaları A.Ş.  sorumlu tutulamaz. 18 yaşından küçük olup dereceye giren katılımcıların ödülleri verilmeyecektir.
  7. Yukarıda açıklanan usullerde yarışmayı kazanan katılımcıya verilecek Dergi Aboneliği DB tarafından gerçekleştirilecek olup, Dergiler 6 ay boyunca ücretsiz olarak kazanan katılımcının adresine posta yolu ile gönderilecektir. Birincilik ödülü olan 1.000TL (bintürkLirası) değerinde hediye çekinin verilmesinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. sorumlu olup, çekin kullanım koşulları Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’ne ait genel kurallara tabidir.
  8. Katılımcılar suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerik taşıyan hiçbir ileti veya bilgiyi iletemez. Bu tür bir gönderimlerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran ileti veya bilgiyi gönderen katılımcıya aittir.
  9. Katılımcılar yukarıdaki belirtilen yarışma şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Yarışma şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. Bu koşullarda belirlenmeyen diğer hususlarda karar yetkisi ve yarışma içeriğinin tüm hakları münhasıran DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.’ye ait olacaktır.
  10. Yarışmaya DB ve Paşabahçe Mağazaları A.Ş. çalışanları ile yakınları katılamaz.