Katılım Şartları

KATILIM ŞARTLARI

Katılım Şartları

#dekoraşkı Yarışması, katılımcıların sadece twitter ve instagram üzerinden 01 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında katılabilecekleri ve Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. (DB) ve A ve D Perakende ve Dış Tic. A.Ş. (Habitat Türkiye) işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen fotoğraf paylaşımına dayalı ödüllü bir yarışmadır. Her bir katılımcı aşağıda belirtilen şartlar dahilinde işbu yarışmaya katılabilir.

  1. Katılımcılar 01.02.2015 – 28.02.2015 tarihleri arasında işbu yarışmaya katılabileceklerdir.
  2. Katılımcılar, istedikleri ürünlerle kendi evlerinde kendi yarattıkları köşelerin fotoğraflarını #dekoraşkı hashtag’iyle ve @maisonfrancaiseturkey ve @habitat_tr etiketlerini ekleyerek kendilerine ait twitter veya instagram hesapları üzerinden paylaşıma sunmak kaydı ile yarışmaya katılımı gerçekleştirmiş olacaktır. Paylaşımın geçerli olması için #dekoraşkı, @maisonfrancaiseturkey ve @habitat_tr etiketlerinin hepsinin yazılmış olması gerekmektedir. Yanlış yazılmış etiketler sebebiyle doğacak zarardan Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. (DB) ve A ve D Perakende ve Dış Tic. A.Ş. (Habitat Türkiye) sorumlu değildir.
  3. 28.02.2015 tarihinde yarışmanın sonlanmasından sonra DB editörleri ve Habitat Türkiye stil direktörü tarafından oluşturulacak Jüri tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda en iyi 10 fotoğraf, ardından  birinci olan fotoğraf belirlenmek suretiyle yarışma tamamlanacaktır.
  4. 1. olan fotoğraf sahibine 1.000TL (bintürklirası) değerinde Habitat Mağazaları’nda ve 06-31 Mart 2015 tarihleri arasında kullanılmak üzere hediye çeki, dereceye giren ilk 10 fotoğraf sahiplerine ise, Nisan-Eylül 2015 ayları arasında geçerli olacak 6 (altı) aylık Maison Française dergisi ücretsiz aboneliği verilecektir.
  5. Yarışmanın kazananları 06.03.2015 tarihinde www.maisonfrancaise.com.tr, www.habitatturkey.com, www.facebook.com/MaisonFrancaiseTurkey, twitter.com/MF_Turkiye, www.facebook.com/HabitatTurkiye, twitter.com/HabitatTR adreslerinde online olarak açıklanacaktır.
  6. Katılımcıların 18 yaşını doldurmuş ve/veya T.C. vatandaşı olma zorunluluğu bulunmaktadır. 18 yaşından küçüklerin, yarışmaya velileri ve/veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları veya katılmalarından DB ve Habitat sorumlu tutulamaz. 18 yaşından küçük olup dereceye giren katılımcıların ödülleri verilmeyecektir.
  7. Yukarıda açıklanan usullerde yarışmayı kazanan katılımcıya verilecek Dergi Aboneliği DB tarafından gerçekleştirilecek olup, Dergiler 6 ay boyunca ücretsiz olarak kazanan katılımcının adresine posta yolu ile gönderilecektir. Birincilik ödülü olan 1.000TL (bintürkLirası) değerinde Habitat Türkiye Mağazalarında kullanılacak hediye çekinin verilmesinden Habitat Türkiye sorumlu olup, çekin kullanım koşulları Habitat Türkiye’ye ait genel kurallara tabidir. Hediye çeki, kişiye özel olup; 06-31 Mart 2015 tarihleri arasında kullanılmaması halinde geçerliliğini yitirecektir.
  8. Katılımcılar suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerik taşıyan hiçbir ileti veya bilgiyi iletemez. Bu tür bir gönderimlerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran ileti veya bilgiyi gönderen katılımcıya aittir.
  9. Katılımcılar yukarıdaki belirtilen yarışma şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Yarışma şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. Bu koşullarda belirlenmeyen diğer hususlarda karar yetkisi ve yarışma içeriğinin tüm hakları münhasıran DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.’ye ait olacaktır.
  10. Yarışmaya DB ve Habitat Türkiye çalışanları ile yakınları katılamaz.

 

Back to site top